SMBJ350A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ350A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ350A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 350V 567V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ350A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ350A
Tau Wae SMBJ350A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 350V 567V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260257 pcs Pepa Raraunga SMBJ350A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 567V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 391V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ350ACT
SMBJ350ACT-ND
SMBJ350ALFCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.1A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ33HE3/52
SMBJ33HE3/52
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33VWM 59VC SMB
I roto i te taonga: 5241 pcs
Tikiake: SMBJ33HE3/52.pdf
RFQ
SMBJ350A
SMBJ350A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 567V SMB
I roto i te taonga: 236921 pcs
Tikiake: SMBJ350A.pdf
RFQ
SMBJ350ATR
SMBJ350ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMBJ350ATR.pdf
SMBJ33E3/TR13
SMBJ33E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 59V DO214AA
Tikiake: SMBJ33E3/TR13.pdf
SMBJ33D-M3/H
SMBJ33D-M3/H
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 52.5V DO214AA
Tikiake: SMBJ33D-M3/H.pdf
SMBJ350
SMBJ350
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 595.35V DO214AA
Tikiake: SMBJ350.pdf
SMBJ33HE3/5B
SMBJ33HE3/5B
Tikiake: SMBJ33HE3/5B.pdf
SMBJ350A-E
SMBJ350A-E
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS SURF MT DO214AA - SMBJ350A 3
Tikiake: SMBJ350A-E.pdf
SMBJ350C
SMBJ350C
Tikiake: SMBJ350C.pdf
SMBJ350A-13-F
SMBJ350A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ350A-13-F.pdf
SMBJ350AE3/TR13
SMBJ350AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V DO214AA
Tikiake:
SMBJ33D-M3/I
SMBJ33D-M3/I
Tikiake: SMBJ33D-M3/I.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel