| Tau Wae | SMBJ300CA | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 300V 486V DO214AA | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 297008 pcs | Pepa Raraunga | SMBJ300CA.pdf |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 300V | Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 486V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 335V | Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AA (SMBJ) | Raupapa | SMBJ |
| Tiaki Raina Power | No | Power - Peak Pulse | 600W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Paa / Case | DO-214AA, SMB |
| Ētahi Ingoa | SMBJ300CALFTR SMBJ300CATR SMBJ300CATR-ND |
Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.3A | Capacitance @ Frequency | - |