SMBJ250A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ250A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ250A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 250V 405V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ250A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ250A
Tau Wae SMBJ250A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 250V 405V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 289496 pcs Pepa Raraunga SMBJ250A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 250V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 405V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 279V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ250ACT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.5A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ250A-H
SMBJ250A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V 405V SMB
I roto i te taonga: 281544 pcs
Tikiake: SMBJ250A-H.pdf
RFQ
SMBJ24E3/TR13
SMBJ24E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 43V DO214AA
I roto i te taonga: 268885 pcs
Tikiake: SMBJ24E3/TR13.pdf
RFQ
SMBJ250CA
SMBJ250CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ250CA.pdf
SMBJ250AE3/TR13
SMBJ250AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V DO214AA