SMBJ22CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ22CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ22CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ22CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ22CA
Tau Wae SMBJ22CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 374343 pcs Pepa Raraunga SMBJ22CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ22CACCCT
SMBJ22CACCCT-ND
SMBJ22CALFCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ22AHM4G
SMBJ22AHM4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
I roto i te taonga: 406437 pcs
Tikiake: SMBJ22AHM4G.pdf
RFQ
SMBJ22ATR
SMBJ22ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 35.5V SMB
I roto i te taonga: 915302 pcs
Tikiake: SMBJ22ATR.pdf
RFQ
SMBJ22CA
SMBJ22CA
Kaihanga: Fairchild/ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMB
Tikiake: SMBJ22CA.pdf
SMBJ22C
SMBJ22C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 37.28V DO214AA
Tikiake: SMBJ22C.pdf
SMBJ22CA M4G
SMBJ22CA M4G
Tikiake: SMBJ22CA M4G.pdf
SMBJ22CA-13-F
SMBJ22CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ22CA-13-F.pdf
SMBJ22CA-13
SMBJ22CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ22CA-13.pdf
SMBJ22C-E3/52
SMBJ22C-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 39.4V DO214AA
Tikiake: SMBJ22C-E3/52.pdf
SMBJ22CA
SMBJ22CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ22CA.pdf
SMBJ22AHR5G
SMBJ22AHR5G
Tikiake: SMBJ22AHR5G.pdf
SMBJ22C-E3/5B
SMBJ22C-E3/5B
Tikiake: SMBJ22C-E3/5B.pdf
SMBJ22CA R5G
SMBJ22CA R5G
Tikiake: SMBJ22CA R5G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel