SMBJ20CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ20CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ20CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ20CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ20CA
Tau Wae SMBJ20CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 325598 pcs Pepa Raraunga SMBJ20CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 20V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 32.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 22.2V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ20CACCCT
SMBJ20CACCCT-ND
SMBJ20CALFCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.6A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ20CA M4G
SMBJ20CA M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA
I roto i te taonga: 246783 pcs
Tikiake: SMBJ20CA M4G.pdf
RFQ
SMBJ20CA-13
SMBJ20CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V SMB
I roto i te taonga: 6033 pcs
Tikiake: SMBJ20CA-13.pdf
RFQ
SMBJ20CA
SMBJ20CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ20CA.pdf
SMBJ20C
SMBJ20C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 34.02V DO214AA
Tikiake: SMBJ20C.pdf
SMBJ20CA R5G
SMBJ20CA R5G
Tikiake: SMBJ20CA R5G.pdf
SMBJ20CA
SMBJ20CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMBJ20CA.pdf
SMBJ20CA-13-F
SMBJ20CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated