SMBJ188CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ188CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ188CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 188V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ188CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ188CA
Tau Wae SMBJ188CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 188V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260090 pcs Pepa Raraunga SMBJ188CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 188V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ188CA-ND
SMBJ188CALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ188A-E3/5B
SMBJ188A-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 188V 328V DO214AA
I roto i te taonga: 437723 pcs
Tikiake: SMBJ188A-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ188CAHE3/5B
SMBJ188CAHE3/5B
I roto i te taonga: 256368 pcs
Tikiake: SMBJ188CAHE3/5B.pdf
RFQ
SMBJ188AHE3/5B
SMBJ188AHE3/5B
Tikiake: SMBJ188AHE3/5B.pdf
SMBJ188CAHE3/52
SMBJ188CAHE3/52
Tikiake: SMBJ188CAHE3/52.pdf
SMBJ188CA-E3/5B
SMBJ188CA-E3/5B
Tikiake: SMBJ188CA-E3/5B.pdf
SMBJ188A-M3/52
SMBJ188A-M3/52
Tikiake: SMBJ188A-M3/52.pdf
SMBJ188A-TR
SMBJ188A-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 188V 388V SMB
Tikiake: SMBJ188A-TR.pdf
SMBJ188CA-E3/52
SMBJ188CA-E3/52
Tikiake: SMBJ188CA-E3/52.pdf
SMBJ188CA-M3/5B
SMBJ188CA-M3/5B
Tikiake: SMBJ188CA-M3/5B.pdf
SMBJ188CA-M3/52
SMBJ188CA-M3/52
Tikiake: SMBJ188CA-M3/52.pdf
SMBJ188AHE3/52
SMBJ188AHE3/52