SMBJ188A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ188A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ188A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 188V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ188A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ188A
Tau Wae SMBJ188A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 188V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265104 pcs Pepa Raraunga SMBJ188A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 188V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ188A-ND
SMBJ188ALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ180CA-H
SMBJ180CA-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 292V SMB
I roto i te taonga: 297811 pcs
Tikiake: SMBJ180CA-H.pdf
RFQ
SMBJ188A-TR
SMBJ188A-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 188V 388V SMB
I roto i te taonga: 359612 pcs
Tikiake: SMBJ188A-TR.pdf
RFQ
SMBJ180E3/TR13
SMBJ180E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V DO214AA
Tikiake:
SMBJ180CA
SMBJ180CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ180CA.pdf
SMBJ188A-E3/5B
SMBJ188A-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 188V 328V DO214AA
Tikiake: SMBJ188A-E3/5B.pdf
SMBJ180CAE3/TR13
SMBJ180CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake:
SMBJ188A-E3/52
SMBJ188A-E3/52
Tikiake: SMBJ188A-E3/52.pdf
SMBJ180CATR
SMBJ180CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMBJ180CATR.pdf
SMBJ180CE3/TR13
SMBJ180CE3/TR13
SMBJ188A-M3/5B
SMBJ188A-M3/5B
Tikiake: SMBJ188A-M3/5B.pdf
SMBJ188AHE3/52
SMBJ188AHE3/52
Tikiake: SMBJ188AHE3/52.pdf
SMBJ188A-M3/52
SMBJ188A-M3/52
Tikiake: SMBJ188A-M3/52.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel