SMBJ180CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ180CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ180CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 180V 292V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ180CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ180CA
Tau Wae SMBJ180CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 180V 292V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 270961 pcs Pepa Raraunga SMBJ180CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 180V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 292V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 201V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ180CALFTR
SMBJ180CATR
SMBJ180CATR-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.1A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ180CA
SMBJ180CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 292V SMB
I roto i te taonga: 339084 pcs
Tikiake: SMBJ180CA.pdf
RFQ
SMBJ180ATR
SMBJ180ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
I roto i te taonga: 908815 pcs
Tikiake: SMBJ180ATR.pdf
RFQ
SMBJ180C
SMBJ180C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 306.6V DO214AA
Tikiake: SMBJ180C.pdf
SMBJ180CA-H
SMBJ180CA-H
Kaihanga: Bourns, Inc.