SMBJ160A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ160A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ160A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 160V 259V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ160A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ160A
Tau Wae SMBJ160A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 160V 259V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 377976 pcs Pepa Raraunga SMBJ160A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 160V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 259V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 178V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ160ALFDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ16-E3/5B
SMBJ16-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 28.8V DO214AA
I roto i te taonga: 5673 pcs
Tikiake: SMBJ16-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ160
SMBJ160
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 271.95V DO214AA
I roto i te taonga: 431088 pcs
Tikiake: SMBJ160.pdf
RFQ
SMBJ160-E3/5B
SMBJ160-E3/5B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 287V DO214AA
Tikiake: SMBJ160-E3/5B.pdf
SMBJ160A-13-F
SMBJ160A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V SMB
Tikiake: SMBJ160A-13-F.pdf
SMBJ160A
SMBJ160A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V DO214AA
Tikiake: SMBJ160A.pdf
SMBJ160A M4G
SMBJ160A M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ160A M4G.pdf
SMBJ160A-E3/5B
SMBJ160A-E3/5B
Tikiake: SMBJ160A-E3/5B.pdf
SMBJ160-E3/52
SMBJ160-E3/52
Tikiake: SMBJ160-E3/52.pdf
SMBJ160A R5G
SMBJ160A R5G
Tikiake: SMBJ160A R5G.pdf
SMBJ160A-E3/52
SMBJ160A-E3/52
Tikiake: SMBJ160A-E3/52.pdf
SMBJ160A
SMBJ160A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ160A.pdf
SMBJ160A-13
SMBJ160A-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ160A-13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel