SMBJ14CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ14CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ14CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ14CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ14CA
Tau Wae SMBJ14CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 565618 pcs Pepa Raraunga SMBJ14CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 14V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 15.6V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ14CACCTR
SMBJ14CACCTR-ND
SMBJ14CALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.9A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ14CA-13-F
SMBJ14CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V SMB
I roto i te taonga: 706066 pcs
Tikiake: SMBJ14CA-13-F.pdf
RFQ
SMBJ14CA R5G
SMBJ14CA R5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
I roto i te taonga: 361298 pcs
Tikiake: SMBJ14CA R5G.pdf
RFQ
SMBJ14C
SMBJ14C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 24.36V DO214AA
Tikiake: SMBJ14C.pdf
SMBJ14CA-13
SMBJ14CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated