SMBJ13A-HRA
SMBJ13A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA
I roto i te taonga: 19605 pcs
Tikiake: SMBJ13A-HRA.pdf
RFQ
SMBJ13A-E3/5B
SMBJ13A-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
I roto i te taonga: 735247 pcs
Tikiake: SMBJ13A-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ13A-M3/5B
SMBJ13A-M3/5B
Tikiake: SMBJ13A-M3/5B.pdf
SMBJ13A R5G
SMBJ13A R5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ13A R5G.pdf
SMBJ13A M4G
SMBJ13A M4G
Tikiake: SMBJ13A M4G.pdf
SMBJ13A-E3/52
SMBJ13A-E3/52
Tikiake: SMBJ13A-E3/52.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel