SMBJ130CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ130CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ130CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ130CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ130CA
Tau Wae SMBJ130CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 478156 pcs Pepa Raraunga SMBJ130CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 209V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ130CA-ND
SMBJ130CALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ130ATR
SMBJ130ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V SMB
I roto i te taonga: 926941 pcs
Tikiake: SMBJ130ATR.pdf
RFQ
SMBJ130CA-E3/52
SMBJ130CA-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V DO214AA
I roto i te taonga: 490231 pcs
Tikiake: SMBJ130CA-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ130AHR5G
SMBJ130AHR5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ130AHR5G.pdf
SMBJ130CA R5G
SMBJ130CA R5G
Tikiake: SMBJ130CA R5G.pdf
SMBJ130CA
SMBJ130CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ130CA.pdf
SMBJ130CA-13-F
SMBJ130CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ130CA-13-F.pdf
SMBJ130CA-13
SMBJ130CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ130CA-13.pdf
SMBJ130C
SMBJ130C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 219.45V DO214AA
Tikiake: SMBJ130C.pdf
SMBJ130C-E3/5B
SMBJ130C-E3/5B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 231V DO214AA
Tikiake: SMBJ130C-E3/5B.pdf
SMBJ130CA
SMBJ130CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMBJ130CA.pdf
SMBJ130CA M4G
SMBJ130CA M4G
Tikiake: SMBJ130CA M4G.pdf
SMBJ130C-E3/52
SMBJ130C-E3/52
Tikiake: SMBJ130C-E3/52.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel