SMBJ130A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ130A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ130A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ130A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ130A
Tau Wae SMBJ130A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 294987 pcs Pepa Raraunga SMBJ130A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 209V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ130ALFCT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ130A
SMBJ130A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V SMB
I roto i te taonga: 444039 pcs
Tikiake: SMBJ130A.pdf
RFQ
SMBJ130A-13-F
SMBJ130A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
I roto i te taonga: 808309 pcs
Tikiake: SMBJ130A-13-F.pdf
RFQ
SMBJ130
SMBJ130
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 219.45V DO214AA
Tikiake: SMBJ130.pdf
SMBJ130A-E3/5B
SMBJ130A-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Tikiake: SMBJ130A-E3/5B.pdf
SMBJ13
SMBJ13
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 22.58V DO214AA
Tikiake: SMBJ13.pdf
SMBJ130A-E3/52
SMBJ130A-E3/52
Tikiake: SMBJ130A-E3/52.pdf
SMBJ130A-13
SMBJ130A-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ130A-13.pdf
SMBJ130A M4G
SMBJ130A M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ130A M4G.pdf
SMBJ13-E3/5B
SMBJ13-E3/5B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 23.8V DO214AA
Tikiake: SMBJ13-E3/5B.pdf
SMBJ130A
SMBJ130A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMBJ130A.pdf
SMBJ13-E3/52
SMBJ13-E3/52
Tikiake: SMBJ13-E3/52.pdf
SMBJ130A R5G
SMBJ130A R5G
Tikiake: SMBJ130A R5G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel