SMBJ11CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SMBJ11CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ11CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMB
Ngā Rauemi: SMBJ11CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ11CA
Tau Wae SMBJ11CA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 692199 pcs Pepa Raraunga SMBJ11CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.2V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMBJ)
Momo Zener Raupapa SMBJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 33A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ11CA-ND
SMBJ11CALFTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga SMBJ11CA Whakaahuatanga TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ11ATR
SMBJ11ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V SMB
I roto i te taonga: 1117213 pcs
Tikiake: SMBJ11ATR.pdf
RFQ
SMBJ11CA R5G
SMBJ11CA R5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AA
I roto i te taonga: 353453 pcs
Tikiake: SMBJ11CA R5G.pdf
RFQ
SMBJ11CA-13
SMBJ11CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated