SMBJ10CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ10CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ10CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10V 17V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ10CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ10CA
Tau Wae SMBJ10CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 10V 17V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 714725 pcs Pepa Raraunga SMBJ10CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ10CACCTR
SMBJ10CACCTR-ND
SMBJ10CALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ10AHR5G
SMBJ10AHR5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V DO214AA
I roto i te taonga: 297475 pcs
Tikiake: SMBJ10AHR5G.pdf
RFQ
SMBJ10CA-13
SMBJ10CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V SMB
I roto i te taonga: 4762 pcs
Tikiake: SMBJ10CA-13.pdf
RFQ
SMBJ10CA-E3/52
SMBJ10CA-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: SMBJ10CA-E3/52.pdf
SMBJ10C
SMBJ10C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17.85V DO214AA
Tikiake: SMBJ10C.pdf
SMBJ10C-E3/5B
SMBJ10C-E3/5B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AA
Tikiake: SMBJ10C-E3/5B.pdf
SMBJ10CA M4G
SMBJ10CA M4G
Tikiake: SMBJ10CA M4G.pdf
SMBJ10CA R5G
SMBJ10CA R5G
Tikiake: SMBJ10CA R5G.pdf
SMBJ10CA
SMBJ10CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ10CA.pdf
SMBJ10CA
SMBJ10CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMBJ10CA.pdf
SMBJ10CA-13-F
SMBJ10CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ10CA-13-F.pdf
SMBJ10C-E3/52
SMBJ10C-E3/52