SMAJ75CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ75CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ75CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 75V 121V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ75CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ75CA
Tau Wae SMAJ75CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 75V 121V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 373273 pcs Pepa Raraunga SMAJ75CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 75V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 121V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 83.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Raupapa SMAJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa SMAJ75CALFDKR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ75CA-E3/5A
SMAJ75CA-E3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V DO214AC
I roto i te taonga: 662358 pcs
Tikiake: SMAJ75CA-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ75AHM2G
SMAJ75AHM2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
I roto i te taonga: 659064 pcs
Tikiake: SMAJ75AHM2G.pdf
RFQ
SMAJ75C
SMAJ75C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 127.05V DO214AC
Tikiake: SMAJ75C.pdf
SMAJ75CA
SMAJ75CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V SMA
Tikiake: SMAJ75CA.pdf
SMAJ75AHR3G
SMAJ75AHR3G
Tikiake: SMAJ75AHR3G.pdf
SMAJ75AHE3/5A
SMAJ75AHE3/5A
Tikiake: SMAJ75AHE3/5A.pdf
SMAJ75CA M2G
SMAJ75CA M2G
Tikiake: SMAJ75CA M2G.pdf
SMAJ75CA-13-F
SMAJ75CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ75CA-13-F.pdf
SMAJ75AHE3/61
SMAJ75AHE3/61
Tikiake: SMAJ75AHE3/61.pdf
SMAJ75CA R3G
SMAJ75CA R3G
Tikiake: SMAJ75CA R3G.pdf
SMAJ75CA-13
SMAJ75CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ75CA-13.pdf
SMAJ75ATR
SMAJ75ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMAJ75ATR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel