SMAJ7.5CA
SMAJ7.5CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMA
I roto i te taonga: 736521 pcs
Tikiake: SMAJ7.5CA.pdf
RFQ
SMAJ7.5AHM2G
SMAJ7.5AHM2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AC
I roto i te taonga: 669052 pcs
Tikiake: SMAJ7.5AHM2G.pdf
RFQ
SMAJ7.5C-E3/5A
SMAJ7.5C-E3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 14.3V DO214AC
Tikiake: SMAJ7.5C-E3/5A.pdf
SMAJ7.5CA
SMAJ7.5CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse