SMAJ440A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ440A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ440A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 440V 713V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ440A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ440A
Tau Wae SMAJ440A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 440V 713V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 410293 pcs Pepa Raraunga SMAJ440A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 440V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 713V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 492V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMAJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ440ALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 600mA