SMAJ400A
SMAJ400A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 648V DO214AC
I roto i te taonga: 315979 pcs
Tikiake: SMAJ400A.pdf
RFQ
SMAJ40-E3/61
SMAJ40-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 71.4V DO214AC
I roto i te taonga: 4668 pcs
Tikiake: SMAJ40-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ40-E3/5A
SMAJ40-E3/5A
Tikiake: SMAJ40-E3/5A.pdf
SMAJ400A-H
SMAJ400A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 648V SMA