SMAJ30CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ30CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ30CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ30CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ30CA
Tau Wae SMAJ30CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 507106 pcs Pepa Raraunga SMAJ30CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Raupapa SMAJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa SMAJ30CALFDKR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ30CA-E3/61
SMAJ30CA-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC
I roto i te taonga: 363701 pcs
Tikiake: SMAJ30CA-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ30AHR3G
SMAJ30AHR3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
I roto i te taonga: 584495 pcs
Tikiake: SMAJ30AHR3G.pdf
RFQ
SMAJ30CA-E3/5A
SMAJ30CA-E3/5A
Tikiake: SMAJ30CA-E3/5A.pdf
SMAJ30CA
SMAJ30CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V SMA
Tikiake: SMAJ30CA.pdf
SMAJ30C-E3/5A
SMAJ30C-E3/5A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 53.5V DO214AC
Tikiake: SMAJ30C-E3/5A.pdf
SMAJ30CA-13-F
SMAJ30CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ30CA-13-F.pdf
SMAJ30ATR
SMAJ30ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMAJ30ATR.pdf
SMAJ30CA M2G
SMAJ30CA M2G
Tikiake: SMAJ30CA M2G.pdf
SMAJ30CA-13
SMAJ30CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ30CA-13.pdf
SMAJ30C
SMAJ30C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 50.82V DO214AC
Tikiake: SMAJ30C.pdf
SMAJ30C-E3/61
SMAJ30C-E3/61
Tikiake: SMAJ30C-E3/61.pdf
SMAJ30CA R3G
SMAJ30CA R3G
Tikiake: SMAJ30CA R3G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel