SMAJ26CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ26CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ26CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 26V 42.1V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ26CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ26CA
Tau Wae SMAJ26CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 42.1V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 460496 pcs Pepa Raraunga SMAJ26CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Raupapa SMAJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa SMAJ26CALFCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.5A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ26CA M2G
SMAJ26CA M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AC
I roto i te taonga: 695276 pcs
Tikiake: SMAJ26CA M2G.pdf
RFQ
SMAJ26C
SMAJ26C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 44.21V DO214AC
I roto i te taonga: 460802 pcs
Tikiake: SMAJ26C.pdf
RFQ
SMAJ26C-E3/61
SMAJ26C-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 46.6V DO214AC
Tikiake: SMAJ26C-E3/61.pdf
SMAJ26CA-13-F
SMAJ26CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V SMA
Tikiake: SMAJ26CA-13-F.pdf
SMAJ26ATR
SMAJ26ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMAJ26ATR.pdf
SMAJ26C-E3/5A
SMAJ26C-E3/5A
Tikiake: SMAJ26C-E3/5A.pdf
SMAJ26CA-E3/61
SMAJ26CA-E3/61
Tikiake: SMAJ26CA-E3/61.pdf
SMAJ26CA-13
SMAJ26CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ26CA-13.pdf
SMAJ26CA
SMAJ26CA
Kaihanga: AVX Corporation
Tikiake: SMAJ26CA.pdf
SMAJ26CA R3G
SMAJ26CA R3G
Tikiake: SMAJ26CA R3G.pdf
SMAJ26CA
SMAJ26CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMAJ26CA.pdf
SMAJ26CA-E3/5A
SMAJ26CA-E3/5A
Tikiake: SMAJ26CA-E3/5A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel