SMAJ24CA M2G
SMAJ24CA M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AC
I roto i te taonga: 655648 pcs
Tikiake: SMAJ24CA M2G.pdf
RFQ
SMAJ24AHR3G
SMAJ24AHR3G
I roto i te taonga: 612537 pcs
Tikiake: SMAJ24AHR3G.pdf
RFQ
SMAJ24C-E3/5A
SMAJ24C-E3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 43V DO214AC
Tikiake: SMAJ24C-E3/5A.pdf
SMAJ24CA R3G
SMAJ24CA R3G
Tikiake: SMAJ24CA R3G.pdf
SMAJ24AHE3/5A
SMAJ24AHE3/5A
Tikiake: SMAJ24AHE3/5A.pdf
SMAJ24CA
SMAJ24CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMAJ24CA.pdf
SMAJ24AE3/TR13
SMAJ24AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: SMAJ24AE3/TR13.pdf
SMAJ24C-E3/61
SMAJ24C-E3/61
Tikiake: SMAJ24C-E3/61.pdf
SMAJ24CA
SMAJ24CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V SMA