SMAJ20CA
SMAJ20CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V SMA
I roto i te taonga: 509964 pcs
Tikiake: SMAJ20CA.pdf
RFQ
SMAJ20CA R3G
SMAJ20CA R3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AC
I roto i te taonga: 601899 pcs
Tikiake: SMAJ20CA R3G.pdf
RFQ
SMAJ20ATR
SMAJ20ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMAJ20ATR.pdf
SMAJ20AE3/TR13
SMAJ20AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: SMAJ20AE3/TR13.pdf
SMAJ20CA
SMAJ20CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMAJ20CA.pdf
SMAJ20C-E3/61
SMAJ20C-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AC
Tikiake: SMAJ20C-E3/61.pdf
SMAJ20AHE3/5A
SMAJ20AHE3/5A
Tikiake: SMAJ20AHE3/5A.pdf
SMAJ20CA M2G
SMAJ20CA M2G