SMAJ200A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ200A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ200A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 200V 324V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ200A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ200A
Tau Wae SMAJ200A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 200V 324V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 556907 pcs Pepa Raraunga SMAJ200A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 200V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 324V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 224V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMAJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ200ALFDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.2A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ18HE3/5A
SMAJ18HE3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 32.2V DO214AC
I roto i te taonga: 4541 pcs
Tikiake: SMAJ18HE3/5A.pdf
RFQ
SMAJ200AE3/TR13
SMAJ200AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200VWM SMAJ
I roto i te taonga: 201008 pcs
Tikiake:
RFQ
SMAJ200
SMAJ200
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 340.2V DO214AC
Tikiake: SMAJ200.pdf
SMAJ200A-H
SMAJ200A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 324V SMA
Tikiake: SMAJ200A-H.pdf
SMAJ200A-13-F
SMAJ200A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ200A-13-F.pdf
SMAJ18HE3/61
SMAJ18HE3/61
Tikiake: SMAJ18HE3/61.pdf
SMAJ200C
SMAJ200C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMAJ200C.pdf
SMAJ20
SMAJ20
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 34.02V DO214AC
Tikiake: SMAJ20.pdf
SMAJ200A-TP
SMAJ200A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 324V DO214AC
Tikiake: SMAJ200A-TP.pdf
SMAJ200A
SMAJ200A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMAJ200A.pdf
SMAJ20-E3/5A
SMAJ20-E3/5A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AC