SMAJ170A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ170A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ170A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 170V 275V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ170A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ170A
Tau Wae SMAJ170A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 170V 275V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 483320 pcs Pepa Raraunga SMAJ170A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 170V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 275V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 189V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMAJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ170ALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.5A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ170-E3/5A
SMAJ170-E3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 304V DO214AC
I roto i te taonga: 4575 pcs
Tikiake: SMAJ170-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ170A-E3/61
SMAJ170A-E3/61
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V DO214AC
I roto i te taonga: 394456 pcs
Tikiake: SMAJ170A-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ17-E3/5A
SMAJ17-E3/5A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 30.5V DO214AC
Tikiake: SMAJ17-E3/5A.pdf
SMAJ170-E3/61
SMAJ170-E3/61
Tikiake: SMAJ170-E3/61.pdf
SMAJ170A-13-F
SMAJ170A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V SMA
Tikiake: SMAJ170A-13-F.pdf
SMAJ170
SMAJ170
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 288.75V DO214AC
Tikiake: SMAJ170.pdf
SMAJ170A-13
SMAJ170A-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ170A-13.pdf
SMAJ170A M2G
SMAJ170A M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMAJ170A M2G.pdf
SMAJ170A R3G
SMAJ170A R3G
Tikiake: SMAJ170A R3G.pdf
SMAJ17-E3/61
SMAJ17-E3/61
Tikiake: SMAJ17-E3/61.pdf
SMAJ170A
SMAJ170A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMAJ170A.pdf
SMAJ170A-E3/5A
SMAJ170A-E3/5A
Tikiake: SMAJ170A-E3/5A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel