SMAJ16CA
SMAJ16CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V DO214AC
I roto i te taonga: 509655 pcs
Tikiake: SMAJ16CA.pdf
RFQ
SMAJ16CA R3G
SMAJ16CA R3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
I roto i te taonga: 571157 pcs
Tikiake: SMAJ16CA R3G.pdf
RFQ
SMAJ16C-E3/61
SMAJ16C-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 28.8V DO214AC
Tikiake: SMAJ16C-E3/61.pdf
SMAJ16ATR
SMAJ16ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V SMA
Tikiake: SMAJ16ATR.pdf
SMAJ16CA
SMAJ16CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMAJ16CA.pdf
SMAJ16AE3/TR13
SMAJ16AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: SMAJ16AE3/TR13.pdf
SMAJ16CA M2G
SMAJ16CA M2G