SMAJ160A M2G
SMAJ160A M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V DO214AC
I roto i te taonga: 721488 pcs
Tikiake: SMAJ160A M2G.pdf
RFQ
SMAJ15HE3/61
SMAJ15HE3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AC
I roto i te taonga: 5718 pcs
Tikiake: SMAJ15HE3/61.pdf
RFQ
SMAJ160A
SMAJ160A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMAJ160A.pdf
SMAJ16-E3/61
SMAJ16-E3/61
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 28.8V DO214AC
Tikiake: SMAJ16-E3/61.pdf
SMAJ160A R3G
SMAJ160A R3G
Tikiake: SMAJ160A R3G.pdf
SMAJ160-E3/5A
SMAJ160-E3/5A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 287V DO214AC
Tikiake: SMAJ160-E3/5A.pdf
SMAJ160-E3/61
SMAJ160-E3/61
Tikiake: SMAJ160-E3/61.pdf
SMAJ16
SMAJ16
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 27.3V DO214AC
Tikiake: SMAJ16.pdf
SMAJ15HE3/5A
SMAJ15HE3/5A
Tikiake: SMAJ15HE3/5A.pdf
SMAJ160A
SMAJ160A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V SMA
Tikiake: SMAJ160A.pdf
SMAJ16-E3/5A
SMAJ16-E3/5A