SMAJ150A
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SMAJ150A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ150A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
Ngā Rauemi: SMAJ150A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ150A
Tau Wae SMAJ150A Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 706165 pcs Pepa Raraunga SMAJ150A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 167V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 150V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AC (SMA)
Momo Zener Raupapa SMAJ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 1.6A
Ko te poari DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ150ALFTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga SMAJ150A Whakaahuatanga TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 243V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ150A-13
SMAJ150A-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V SMA
I roto i te taonga: 4504 pcs
Tikiake: SMAJ150A-13.pdf
RFQ
SMAJ150-E3/61
SMAJ150-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 268V DO214AC
I roto i te taonga: 5258 pcs
Tikiake: SMAJ150-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ150A M2G
SMAJ150A M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V DO214AC
Tikiake: SMAJ150A M2G.pdf
SMAJ150A-E3/61
SMAJ150A-E3/61
Tikiake: SMAJ150A-E3/61.pdf
SMAJ150
SMAJ150
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 255.15V DO214AC
Tikiake: SMAJ150.pdf
SMAJ150A-13-F
SMAJ150A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ150A-13-F.pdf
SMAJ150A-E3/5A
SMAJ150A-E3/5A
Tikiake: SMAJ150A-E3/5A.pdf
SMAJ150A R3G
SMAJ150A R3G
Tikiake: SMAJ150A R3G.pdf
SMAJ150-E3/5A
SMAJ150-E3/5A
Tikiake: SMAJ150-E3/5A.pdf
SMAJ150A
SMAJ150A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMAJ150A.pdf
SMAJ15-E3/61
SMAJ15-E3/61
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AC