SMAJ130A
SMAJ130A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V SMA
I roto i te taonga: 509291 pcs
Tikiake: SMAJ130A.pdf
RFQ
SMAJ13-E3/61
SMAJ13-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 23.8V DO214AC
I roto i te taonga: 5318 pcs
Tikiake: SMAJ13-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ13-E3/5A
SMAJ13-E3/5A
Tikiake: SMAJ13-E3/5A.pdf
SMAJ130A R3G
SMAJ130A R3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V DO214AC
Tikiake: SMAJ130A R3G.pdf
SMAJ13
SMAJ13
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 22.58V DO214AC
Tikiake: SMAJ13.pdf
SMAJ130A
SMAJ130A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMAJ130A.pdf
SMAJ130A-13-F
SMAJ130A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ130A-13-F.pdf
SMAJ130A M2G
SMAJ130A M2G
Tikiake: SMAJ130A M2G.pdf
SMAJ12E3/TR13
SMAJ12E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 22V DO214AC
Tikiake: SMAJ12E3/TR13.pdf
SMAJ12HE3/5A
SMAJ12HE3/5A
Tikiake: SMAJ12HE3/5A.pdf
SMAJ130A-13
SMAJ130A-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMAJ130A-13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel