SMAJ12CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ12CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ12CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ12CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ12CA
Tau Wae SMAJ12CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 706465 pcs Pepa Raraunga SMAJ12CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Raupapa SMAJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa SMAJ12CALFTR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.1A Capacitance @ Frequency -