SMAJ11CA M2G
SMAJ11CA M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AC
I roto i te taonga: 724201 pcs
Tikiake: SMAJ11CA M2G.pdf
RFQ
SMAJ11AE3/TR13
SMAJ11AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 384120 pcs
Tikiake: SMAJ11AE3/TR13.pdf
RFQ
SMAJ11CA R3G
SMAJ11CA R3G
Tikiake: SMAJ11CA R3G.pdf
SMAJ11C-E3/5A
SMAJ11C-E3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 20.1V DO214AC
Tikiake: SMAJ11C-E3/5A.pdf
SMAJ11CA
SMAJ11CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMAJ11CA.pdf
SMAJ11AHR3G
SMAJ11AHR3G
Tikiake: SMAJ11AHR3G.pdf
SMAJ11AHE3/61
SMAJ11AHE3/61
Tikiake: SMAJ11AHE3/61.pdf
SMAJ11CA
SMAJ11CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V SMA