SMAJ100A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ100A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 162V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ100A
Tau Wae SMAJ100A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 162V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 457724 pcs Pepa Raraunga SMAJ100A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMAJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ100ALFDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ100A-13
SMAJ100A-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V SMA
I roto i te taonga: 112818 pcs
Tikiake: SMAJ100A-13.pdf
RFQ
SMAJ100A-13-F
SMAJ100A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
I roto i te taonga: 982296 pcs
Tikiake: SMAJ100A-13-F.pdf
RFQ
SMAJ100A-E3/5A
SMAJ100A-E3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V DO214AC
Tikiake: SMAJ100A-E3/5A.pdf
SMAJ100A-E3/1
SMAJ100A-E3/1
Tikiake: SMAJ100A-E3/1.pdf
SMAJ100-E3/61
SMAJ100-E3/61
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 179V DO214AC
Tikiake: SMAJ100-E3/61.pdf
SMAJ100
SMAJ100
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 170.1V DO214AC
Tikiake: SMAJ100.pdf
SMAJ10-E3/5A
SMAJ10-E3/5A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 18.8V DO214AC
Tikiake: SMAJ10-E3/5A.pdf
SMAJ100A M2G
SMAJ100A M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMAJ100A M2G.pdf
SMAJ100A
SMAJ100A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMAJ100A.pdf
SMAJ10-E3/61
SMAJ10-E3/61
Tikiake: SMAJ10-E3/61.pdf
SMAJ100A R3G
SMAJ100A R3G
Tikiake: SMAJ100A R3G.pdf
SMAJ100-E3/5A
SMAJ100-E3/5A
Tikiake: SMAJ100-E3/5A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel