SMA6L24A
Hua Hua
Tau Wae: SMA6L24A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 38.9V DO221AC
Ngā Rauemi: SMA6L24A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMA6L24A
Tau Wae SMA6L24A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 38.9V DO221AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 386167 pcs Pepa Raraunga SMA6L24A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 38.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 26.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-221AC
Raupapa SMA6L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-221AC, SMA Flat Leads Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Capacitance @ Frequency -