SMA6J85A
Hua Hua
Tau Wae: SMA6J85A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODES SMA 600W TR
Ngā Rauemi: SMA6J85A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMA6J85A
Tau Wae SMA6J85A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODES SMA 600W TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 436730 pcs Pepa Raraunga SMA6J85A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMA6J Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.6A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMA6J9.0CA
SMA6J9.0CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODES SMA 600W TR
I roto i te taonga: 436423 pcs
Tikiake: SMA6J9.0CA.pdf
RFQ
SMA6J85CA-TR
SMA6J85CA-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 146V SMA
I roto i te taonga: 262065 pcs
Tikiake: SMA6J85CA-TR.pdf
RFQ
SMA6J8.5AHM3/61
SMA6J8.5AHM3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 13.3V DO214AC
Tikiake: SMA6J8.5AHM3/61.pdf
SMA6J90A
SMA6J90A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMA6J90A.pdf
SMA6J85CA
SMA6J85CA
Tikiake: SMA6J85CA.pdf
SMA6J85A-TR
SMA6J85A-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Tikiake: SMA6J85A-TR.pdf
SMA6J8.5A-TP
SMA6J8.5A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: 8.5V, 600W, UNIDIRECTIONAL TVS,
Tikiake: SMA6J8.5A-TP.pdf
Tikiake: SMA6J9.0A.pdf
SMA6J8.5AHM3/5A
SMA6J8.5AHM3/5A
Tikiake: SMA6J8.5AHM3/5A.pdf
Tikiake: SMA6J8.5CA.pdf
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 18.7V SMA
Tikiake: SMA6J8.5CA-TR.pdf
SMA6J8.5A-TR
SMA6J8.5A-TR
Tikiake: SMA6J8.5A-TR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel