SMA6J75A
Hua Hua
Tau Wae: SMA6J75A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODES SMA 600W TR
Ngā Rauemi: SMA6J75A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMA6J75A
Tau Wae SMA6J75A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODES SMA 600W TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 396063 pcs Pepa Raraunga SMA6J75A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 75V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 121V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 83.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMA6J Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMA6J70CA-TR
SMA6J70CA-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 120V SMA
I roto i te taonga: 377653 pcs
Tikiake: SMA6J70CA-TR.pdf
RFQ
SMA6J8.0A-E3/61
SMA6J8.0A-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 18.2V DO214AC
I roto i te taonga: 699127 pcs
Tikiake: SMA6J8.0A-E3/61.pdf
RFQ
SMA6J7.5AHM3/61
SMA6J7.5AHM3/61
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 11.8V DO214AC