SMA6J64A
Hua Hua
Tau Wae: SMA6J64A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODES SMA 600W TR
Ngā Rauemi: SMA6J64A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMA6J64A
Tau Wae SMA6J64A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODES SMA 600W TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 427611 pcs Pepa Raraunga SMA6J64A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 103V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 71.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMA6J Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.9A