SMA6J26A
Hua Hua
Tau Wae: SMA6J26A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODES SMA 600W TR
Ngā Rauemi: SMA6J26A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMA6J26A
Tau Wae SMA6J26A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODES SMA 600W TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 469979 pcs Pepa Raraunga SMA6J26A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMA6J Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.9A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMA6J26A-M3/61
SMA6J26A-M3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 40.9V DO214AC
I roto i te taonga: 642623 pcs
Tikiake: SMA6J26A-M3/61.pdf
RFQ
SMA6J24AHM3/5A
SMA6J24AHM3/5A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 37.8V DO214AC
I roto i te taonga: 5768 pcs
Tikiake: SMA6J24AHM3/5A.pdf
RFQ
SMA6J26A-E3/61
SMA6J26A-E3/61
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 47.9V DO214AC
Tikiake: SMA6J26A-E3/61.pdf
SMA6J24AHR3G
SMA6J24AHR3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMA6J24AHR3G.pdf
SMA6J24CA-TP
SMA6J24CA-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AC
Tikiake: SMA6J24CA-TP.pdf
SMA6J26A M2G
SMA6J26A M2G
Tikiake: SMA6J26A M2G.pdf
SMA6J26A R3G
SMA6J26A R3G