SMA6J22A
Hua Hua
Tau Wae: SMA6J22A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODES SMA 600W TR
Ngā Rauemi: SMA6J22A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMA6J22A
Tau Wae SMA6J22A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODES SMA 600W TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 401816 pcs Pepa Raraunga SMA6J22A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMA6J Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMA6J20CA
SMA6J20CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODES SMA 600W TR
I roto i te taonga: 408604 pcs
Tikiake: SMA6J20CA.pdf
RFQ
SMA6J22A-M3/61
SMA6J22A-M3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 34.5V DO214AC
I roto i te taonga: 638362 pcs
Tikiake: SMA6J22A-M3/61.pdf
RFQ
SMA6J22A R3G
SMA6J22A R3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMA6J22A R3G.pdf
SMA6J20CA-TR
SMA6J20CA-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 36.8V SMA
Tikiake: SMA6J20CA-TR.pdf
SMA6J20AHM2G
SMA6J20AHM2G
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 31.4V DO214AC
Tikiake: SMA6J20AHM2G.pdf
SMA6J22A-M3/5A
SMA6J22A-M3/5A
Tikiake: SMA6J22A-M3/5A.pdf
SMA6J20AHM3/5A
SMA6J20AHM3/5A
Tikiake: SMA6J20AHM3/5A.pdf
SMA6J22A-E3/5A
SMA6J22A-E3/5A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 40.4V DO214AC
Tikiake: SMA6J22A-E3/5A.pdf
SMA6J22A-E3/61
SMA6J22A-E3/61
Tikiake: SMA6J22A-E3/61.pdf
SMA6J20AHM3/61
SMA6J20AHM3/61
Tikiake: SMA6J20AHM3/61.pdf
SMA6J20AHR3G
SMA6J20AHR3G
Tikiake: SMA6J20AHR3G.pdf
SMA6J22A M2G
SMA6J22A M2G
Tikiake: SMA6J22A M2G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel