SMA6J18A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMA6J18A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODES SMA 600W TR
Ngā Rauemi: SMA6J18A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMA6J18A
Tau Wae SMA6J18A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODES SMA 600W TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 438744 pcs Pepa Raraunga SMA6J18A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 18V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 29.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 20V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMA6J Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.5A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMA6J188CA-TR
SMA6J188CA-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 188V 323V SMA
I roto i te taonga: 221047 pcs
Tikiake: SMA6J188CA-TR.pdf
RFQ
SMA6J18A M2G
SMA6J18A M2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 28.3V DO214AC
I roto i te taonga: 562397 pcs
Tikiake: SMA6J18A M2G.pdf
RFQ
SMA6J18A-E3/5A
SMA6J18A-E3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 33.2V DO214AC
Tikiake: SMA6J18A-E3/5A.pdf
SMA6J18A-M3/5A
SMA6J18A-M3/5A
Tikiake: SMA6J18A-M3/5A.pdf
SMA6J18A R3G
SMA6J18A R3G