SLD8S57A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD8S57A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD8S57A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 57V 92.7V SMTO-263
Ngā Rauemi: SLD8S57A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD8S57A
Tau Wae SLD8S57A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 57V 92.7V SMTO-263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26266 pcs Pepa Raraunga SLD8S57A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 57V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 92.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 63.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMTO-263
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD8S Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 7000W (7kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa F8160CT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75.5A
Capacitance @ Frequency - Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLD8S51A
SLD8S51A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: AUTO TVS SMTO HI-POWER
I roto i te taonga: 36488 pcs
Tikiake: SLD8S51A.pdf
RFQ
SLDM-06D1A0G
SLDM-06D1A0G
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.45-5.5V
I roto i te taonga: 4486 pcs
Tikiake:
RFQ
SLD9R-1
SLD9R-1
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC BOTTOM 9POS 1.25MM R/A