SLD8S12A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD8S12A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD8S12A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V SMTO-263
Ngā Rauemi: SLD8S12A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD8S12A
Tau Wae SLD8S12A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V SMTO-263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37565 pcs Pepa Raraunga SLD8S12A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMTO-263
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD8S Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 7000W (7kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa F8146TR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 352A