SLD48U-017
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD48U-017 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD48U-017
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V P600
Ngā Rauemi: SLD48U-017.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD48U-017
Tau Wae SLD48U-017 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65651 pcs Pepa Raraunga SLD48U-017.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 65.9A Capacitance @ Frequency -
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLD51-018
SLD51-018
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.4V P600
I roto i te taonga: 55844 pcs
Tikiake: SLD51-018.pdf
RFQ
SLD51-018-B
SLD51-018-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 40330 pcs
Tikiake: SLD51-018-B.pdf
RFQ
SLD48U-017-B
SLD48U-017-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V P600