SLD33U-017
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SLD33U-017 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD33U-017
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33VWM 55.3VC AXIAL
Ngā Rauemi: SLD33U-017.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD33U-017
Tau Wae SLD33U-017 Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 51237 pcs Pepa Raraunga SLD33U-017.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 36.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 5000W (5kW) Power - Peak Pulse 95.7A
Ko te poari P600, Axial Ētahi Ingoa F6834DKR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga SLD33U-017 Whakaahuatanga TVS DIODE 33VWM 55.3VC AXIAL
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLD35-01
SLD35-01
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: SLD35-01, ASSY LOCKOUOT DEVICE
I roto i te taonga: 2222 pcs
Tikiake:
RFQ
SLD33A-TP
SLD33A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Co
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33VWM 55.3VC
I roto i te taonga: 61282 pcs
Tikiake: SLD33A-TP.pdf
RFQ
SLD33U-017
SLD33U-017
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33VWM 55.3VC AXIAL
Tikiake: SLD33U-017.pdf
Whakaahuatanga: SLD34-01, ASSY LOCKOUOT DEVICE
Tikiake:
SLD36A-TP
SLD36A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Co
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36VWM 58.1VC
Tikiake: SLD36A-TP.pdf
SLD33U-017-B
SLD33U-017-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 53.3V P600