SLD26-018
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD26-018 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD26-018
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 26V 42.1V P600
Ngā Rauemi: SLD26-018.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD26-018
Tau Wae SLD26-018 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 42.1V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47572 pcs Pepa Raraunga SLD26-018.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 121.1A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLD24-018
SLD24-018
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V P600
I roto i te taonga: 59681 pcs
Tikiake: SLD24-018.pdf
RFQ
SLD26-018-B
SLD26-018-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V P600