SLD22-018-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD22-018-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD22-018-B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 35.5V P600
Ngā Rauemi: SLD22-018-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD22-018-B
Tau Wae SLD22-018-B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 35.5V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38656 pcs Pepa Raraunga SLD22-018-B.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143.7A