SLD16U-017
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD16U-017 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD16U-017
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 16V 26V P600
Ngā Rauemi: SLD16U-017.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD16U-017
Tau Wae SLD16U-017 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 16V 26V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48429 pcs Pepa Raraunga SLD16U-017.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 16V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 26V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case P600, Axial Ētahi Ingoa F5677CT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 196.2A
Capacitance @ Frequency - Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLD16-018-B
SLD16-018-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V P600
I roto i te taonga: 37169 pcs
Tikiake: SLD16-018-B.pdf
RFQ
SLD15U-017-B
SLD15U-017-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V P600
I roto i te taonga: 51214 pcs
Tikiake: SLD15U-017-B.pdf
RFQ
SLD16U-017-B
SLD16U-017-B