SLD12U-017
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD12U-017 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD12U-017
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V P600
Ngā Rauemi: SLD12U-017.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD12U-017
Tau Wae SLD12U-017 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59857 pcs Pepa Raraunga SLD12U-017.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 256.3A Capacitance @ Frequency -