SL1411A075C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1411A075C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1411A075C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 75V 10KA
Ngā Rauemi: SL1411A075C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1411A075C
Tau Wae SL1411A075C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 75V 10KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94487 pcs Pepa Raraunga SL1411A075C.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 75V Te manawanui -
Raupapa SL1411A Packaging Bulk
Paa / Case Cylinder No Lead Tuhinga o mua 2
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 75V 10000A (10kA) 2 Pole User Defined