SL1024B400RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1024B400RG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 400V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1024B400RG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1024B400RG
Tau Wae SL1024B400RG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 400V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5100 pcs Pepa Raraunga SL1024B400RG.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 400V Te manawanui -
Raupapa SL1024B Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto Yes Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 400V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole