SL1024A500R
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SL1024A500R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1024A500R
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GAS TUBE GDT 500V 10KA RADIAL
Ngā Rauemi: SL1024A500R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1024A500R
Tau Wae SL1024A500R Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga GAS TUBE GDT 500V 10KA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79592 pcs Pepa Raraunga SL1024A500R.pdf
Raupapa SL1024A RoHS Tūnga Tray
R @ 25 ° C No Ko te poari Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SL1024A500R Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 500V
Kati poto 10000A (10kA) Whakaahua nui Gas Discharge Tube 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga GAS TUBE GDT 500V 10KA RADIAL
Momo Kaihoko 3
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL1024A450R
SL1024A450R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 450V 10KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 5186 pcs
Tikiake: SL1024A450R.pdf
RFQ
SL1024A500RF
SL1024A500RF
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 500V 10KA T/H FAIL SHORT